Keď sa Meghan s Harrym rozhodli, že začnú žiť vlastný život bez kráľovských peňazí a titulov, vyvolali rozporuplné reakcie...

TOTO musíte vidieť! LUXUS za milióny dolárov: TAKTO vyzerá dom princa Harryho a Meghan! (FOTO)

Ľudia sa totiž začali obávať toho, či sa celkom nestratia z dohľadu verejnosti, a či je to z ich strany vôbec správne rozhodnutie. Naposledy, ešte pred pandémiou, však princ Harry verejne prehovoril a potvrdil celému svetu, že sú aj s Meghan pevne rozhodnutí. Hneď na to sa britská kráľovná Alžbeta II. vyjadrila, že ich rozhodnutie nadobudnúť finančnú nezávislosť, a s tým spojené odsťahovanie sa z paláca, bezvýhradne podporuje.

„Moja rodina absolvovala veľmi konštruktívne rozhovory o budúcnosti môjho vnuka a jeho rodiny. Bezvýhradne podporuje túžbu Harryho a Meghan začať ako mladá rodina nový život. Napriek tomu, že by sme boli radšej, aby sa aj naďalej naplno venovali svojim povinnostiam členov kráľovskej rodiny, rešpektujeme a chápeme ich túžbu viesť ako rodina nezávislejší život a zároveň zostať vysoko cenenou súčasťou mojej rodiny," je napísané vo vyhlásení kráľovnej Alžbety II.

Na druhej strane, Harry a Meghan svoje rozhodnutie spečatili, keď ukázali svoj nový domov v tej najluxusnejšej oblasti na pobreží West Vencouveru. To je luxus!

Kráľovná Alžbeta II. ich nielen že podporuje, ale naposledy prezradila i to, že Meghan, Harry a malý Archie budú budúce obdobie tráviť prechodne v Kanade i vo Veľkej Británii. Vieme, že obaja už viac nebudú oslovovaní „kráľovská výsosť", no tituly vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu im, samozrejme, aj naďalej zostávajú.

Z týchto privilégií, ktorých sa definitívne vzdali, však vyplýva i to, že už viac nebudú platení z verejných zdrojov a vrátia do štátnej pokladnice aj prostriedky vo výške neuveriteľných 2,4 milióna libier, ktoré použili na renováciu britského sídla v ich grófstve v Berkshite.

Princ Harry a jeho manželka Meghan
Zdroj: Profimedia.sk

Toto všetko pre nich nadobudlo platnosť už na jar tohto roka. Nie je však dôvod na obavy, určite to obaja s prehľadom zvládajú, čo máme možnosť vidieť aj v týchto pandemických dňoch. Stačí sa len pozrieť na ich najnovšie sídlo v Kanade. I keď, ktovie, možno po pandémii a nútenej karanténe prehodnotia svoj odchod a nakoniec vo Veľkej Británii predsa len zostanú. Uvidíme, či sa ich vzťahy kvôli koronavírusu ešte viac neutužia. Bola by to skvelá správa. 

Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotografie ich honosného sídla. Rozhodne vás prekvapia!
Anketa
Páči sa vám dom Harryho a Meghan?
  • 0%
  • 100%