Marika Gombitová (66) sa nedávno postarala o rozruch, keď na koncerte venovanom nedožitým 70. narodeninám Mekyho Žbirku (†69) predviedla nový imidž. Mnohí sa nestačili čudovať, aká je zmenená v tvári a aké má zväčšené pery. Najnovšie prezradila, kde je pravda.

Onedlho uplynie presne rok od smrti legendy Mekyho Žbirku († 69). Spevák by 21. októbra oslávil okrúhlu 70-ku a pri tejto príležitosti jeho milovaná manželka Katka (55) zorganizovala spomienkový koncert. Na ňom vystúpila aj Marika Gombitová. No keď ju fanúšikovia zbadali, neverili vlastným očiam.

Legendárna speváčka sa pred divákmi predviedla po 4 rokoch. Keď sa objavila na pódiu, viacerým doslova vyrazila dych. Mala viditeľne zväčšené pery a akoby aj výplne v lícach. Mnohí sa zhodli, že sa na seba už ani nepodobá. O štyri roky však Marika oslávi okrúhlu 70-ku a zrejme si povedala, že prišiel čas trochu sa dať omladiť. V súčasnosti už nejde o nič neobvyklé.

FOTKY ZMENENEJ MARIKY NÁJDETE V GALÉRII >>

Aby Marika ukončila špekulácie, rozhodla sa prehovoriť. "Asi som sa v zákulisí so všetkými kolegami príliš vybozkávala, z čoho mi natiekli pery a vyzerali väčšie, než v skutočnosti sú," povedala Gombitová pre český týždenník Rytmus života, ktorému sa podarilo získať jej vyjadrenie. Návštevu kliniky plastickej chirurgie radikálne odmietla. "Nemám žiadne lícne výplne. Pred koncertom som strávila dvadsať minút u kozmetičky, ktorá mi ošetrila aj pery. To je všetko," vysvetlila legendárna speváčka.