Kubánska hviezda odkryla zarážajúcu skutočnosť.

Obľúbeného herca, ktorý sa preslávil najmä postavou Juana Reyesa v telenovele Skrytá vášeň ešte nedávno hviezdil v tanečnej šou Let's Dance, kde predvádzal rôzne tanečné kreácie. Kubánsky sexsymbol je rovnako aj hrdým otcom malej Briany, ktorú má so slovenskou exmisskou Broňou Gregušovou.

Ako píše Koktejl.sk, tak práve charizmatický herec pre magazín ¡HOLA! prezradil strhujúce tajomstvo o tom, ako sa budúci rodičia dozvedeli o tehotenstve, ktoré považujú za zázrak. „Bol to zázrak, život dieťaťa je boží zázrak, ale zaskočilo nás to, pretože sme sa to dozvedeli pri bežnej kontrole. Lekár, ktorého sme v ten deň mali, nebol gynekológ, ktorého mala vždy, dostali sme iného lekára," povedal novopečený otec malej Briany o dni, kedy sa dozvedel, že bude otcom.

Mario Cimarro a Broňa Gregušová prvýkrát ukázali dcérku Brianu do tváre.
Mario Cimarro a Broňa Gregušová prvýkrát ukázali dcérku Brianu do tváre.
Zdroj: Instagram Broňa Gregušová

Obľúbenému hercovi sa však niečo na snúbenici nezdalo, preto s touto otázkou konfrontoval samotného lekára. „Pretože keď sme robili prehliadku, všimol som si, že je znepokojený. Povedal mi: "Mario, neviem, čo ti mám povedať... buď sú to dve veci... buď tam má niečo, čo by mohlo byť chúlostivé, alebo je tehotná“. Povedal mi, že keď príde, urobíme ultrazvuk a zistíme to," opísal chvíle hrôzy zaľúbený Kubánec.

Keď napokon gynekológ urobil Broni potrebné vyšetrenie, zaľúbený pár ostal v nemom úžase. "Broni prišla, ľahla si chrbtom k monitoru a v momente, keď jej lekár priložil prístroj na bruško, prišiel obraz Briany. Nemohol som tomu uveriť, oči mi slzili a partnerka nevedela, čo sa deje... bolo to veľkolepé! Tak sme to zistili. Do očí sa mi tisli slzy šťastia," zakončil rozprávanie o tomto nádhernom okamihu ich života.

EXKLUZÍVNU FOTKU MALEJ BRIANY SI POZRIETE TU!