Bývalí kráľovskí členovia Meghan Markle a princ Harry, spôsobili v týchto dňoch poriadny rozruch! Objavili sa u slávnej moderátorky Oprah Winfreyovej, ktorej povedali aj to, čo s určitosťou nemali…

Meghan a Harry v upútavke na šokujúci rozhovor o odchode z kráľovskej rodiny, ktorý sa odvysiela v nedeľu 7. marca.
Zdroj: reprofoto CBS

Odkedy oficiálne nie sú súčasťou kráľovskej rodiny, sa pre nich všetko zmenilo. Najviac musí tieto zmeny pociťovať zrejme práve princ Harry, ktorý bol zvyknutý na kráľovské privilégiá už od narodenia. Meghan, naopak, si určite veľmi vydýchla.

Počas mimoriadne otvoreného rozhovoru Meghan Markle a moderátorky Oprah Winfreyovej, sme sa dozvedeli niekoľko šokujúcich informácií. Napríklad, že princ Harry a Meghan, sa vzali ešte pred samotnou veľkolepou svadbou, ktorú mal možnosť vidieť celý svet. Boli teda tajne zosobášení.

Toto však nebola jediná šokujúca vec, Meghan totiž priznala, že sa v kruhoch kráľovskej rodiny stretla s rasizmom! A to priamo v súvislosti s jej malinkým synčekom Archiem! Podľa jej slov kráľovská rodina riešila, „akú tmavú pleť bude mať, keď sa narodí“.

Doznala sa tiež, že mala samovražedné sklony. A to práve kvôli tlaku, ktorý bol na ňu vyvíjaný zo strany britskej kráľovskej rodiny, ale aj médií. „Už som jednoducho nechcela žiť,“ priznala Meghan moderátorke Oprah.

Uvidíme, ako na tento rozhovor zareaguje kráľovský palác, zatiaľ sú totiž podozrivo ticho. Zrejme to dopadne tak, že práve právnici britskej kráľovskej rodiny vyriešia právne postavenie princa Harryho a Meghan Markle. Podľa historikov tiež budú i naďalej udržiavať kontakty s rodinou, pretože kráľovná Alžbeta II. má Harryho rada, ale pre „kráľovský biznis sú jednoducho mŕtvi,“ tvrdí takto ostro odborník Kamil Rodan.

Navyše, Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotografie z tohto rozhovoru…