Rozvod Meghan a Harryho? Najprv nečakané slová z paláca a potom prišlo TOTO! Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete toto viac...

Meghan Markle a princ Harry tvrdia, že by chceli mať dve deti.
Meghan Markle a princ Harry tvrdia, že by chceli mať dve deti.
Zdroj: Pool

 

V apríli minulého roku, teda pred narodením malého Archieho, vyšli z kráľovského paláca šokujúce správy o tom, že Meghan Markle sa rozhodla opustiť princa Harryho. Dôvodom malo byť, že sa totiž dozvedel, že jeho Meghan čaká dvojčatá. Nakoľko v celej histórii kráľovského rodu nie je ani jedna zmienka o tom, že by sa niekedy narodili dvojčatá, toho viedlo k tomu, aby si myslel, že mu vojvodkyňa s niekým jednoducho zahla. Teda tak zneli slová samotného paláca. Nakoniec sa však ukázalo, že Meghan Markle nečaká dvojčatá a 6. mája sa im narodil synček Archie Harrison. Netrvalo dlho a svetové média opäť zaplavili informácie, že to medzi nimi škrípe. Nasvedčovala tomu ich hádka na verejnosti, kedy princ neskrýval svoje pobúrenie z herečkinho postoja.

Preto sa mnohokrát skloňovalo i slovo rozvod, ako aj to, že sa o syna Archieho postará Meghan sama. Najviac ostali mnohí prekvapení v momente, kedy princ Harry zverejnil príspevok: „Krásne narodeniny mojej úžasnej manželke. Ďakujem ti, že ma sprevádzaš počas tohto dobrodružstva - s láskou Harry," vyznal pod snímkou princ Harry na 38. narodeniny svojej manželky. „Takže žiadny rozvod?" znel jeden z komentárov. „Videl som, že máte pauzu alebo niečo také. Vyzerá, že je všetko v poriadku?" pridali sa aj ďalší. A dnes? Dnes tomu nie je inak. Z vojvodu a vojvodkyne srší toľká láska, čoho dôkazom sú aj fotografie z ich "turné" z Afriky. Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínané zábery... Pozrite, ako im to spolu pristine!