Festival v Karlových Varoch patrí k najväčším a najznámejším udalostiam u našich susedov. Okrem mnohých charitatívnych a umeleckých akcií je plný párty večierkov, kde sa snažia prítomné dámy zabodovať čo najviac.

Festival v Karlových Varoch patrí bezpochyby k najväčším udalostiam roka v Českej republike, píše PLUS JEDEN DEŇ. Prítomné dámy a páni otvárajú brány svojim módnym kreáciám a ukazujú to najlepšie zo svojho šatníka. Či sa to vždy podarí, je však otázne. Niekedy je totiž menej viac a namiesto módneho listu skončia ich kreácie fiaskom.

Na festivale sa každý rok koná Unicredit večierok, ktorý za tie roky tiež patrí k legendárnym udalostiam ako samotný festival. Medzi slávne tváre zamieril na párty aj rad podnikateľov a vážených hostí, ktorí sú zapísaní na guestliste. Väčšina pánov v obleku s kravatou privádza svoje manželky a partnerky. Dámy sú oblečené do večerných šiat alebo kokteilok.

FOTO OUTFITOV Z KARLOVÝCH VAROV TU!

Medzi hviezdy na červenom koberci patrila aj krásna švédska herečka Alicia Vikander, ktorá si prišla na festival po ocenenie.
Medzi hviezdy na červenom koberci patrila aj krásna švédska herečka Alicia Vikander, ktorá si prišla na festival po ocenenie.
Zdroj: gettyimages

Na červenom koberci sa to celebritami len tak hemžilo. Okrem uznávaného ikonického herca Russella Crowa (59) si prišla prevziať ocenenie krásna švédska herečka Alicia Vikander (34), ktorá dorazila aj s manželom, taktiež hercom Michaelom Fassbenderom (46). Bývalá primabalerína ukázala svoju dokonalú dievčenskú postavu a patrila jednoznačne k ozdobám večera.

Pokračovanie na ďalšej strane»