Pozrite, aký je to fešák!

Monika Beňová sa napriek pokročilému veku rozhodla mať ešte jedno dieťa a je veľmi šťastná, že sa to podarilo. Má krásnu rodinka a hoci je Monika pracovne vyťažená, všetok voľný čas si užíva so svojím partnerom a dcérkou Leou.

Monika má aj dospelého syna Martina, ktorý je už tiež otcom. Europoslankyňa je hrdou babičkou vnučky Larinky. Medzi deťmi Moniky Beňovej je vekový rozdiel neuveriteľných 32 rokov. Martin sa narodil výrazne predčasne, no vyrástolz neho krásny muž! "Mohla by som písať o mojej bezhraničnej láske a oddanosti k mojmu synovi a dcérke, ale oni ju zažívajú každodenne, v každom mojom slove, dotyku, pohľade, vo všetkom," napísala Monika pred časom na svojom profile. Tieto slová pochopí každá matka, ktorá svoje deti nadvšetko miluje a je ochotná pre ne obetovať všetko, čo sa len dá.

Dcérka Lea je Monikine slniečko.
Dcérka Lea je Monikine slniečko.
Zdroj: Instagram.com/@monicabenova

Na svojom Instagrame Monika zverejňuje prevažne fotky z práce, zo súkromia fanúšikov ukazuje partnera a dcérku Leu. Teraz sa však rozhodla zverejniť aj spoločnú fotku so starším synom, kotrý ju viezol na letisko. Jedna z jej sledovateliek jej však pod fotku napísala zvláštny komentár: "Páči sa mi, že syn má vlasy." FOTO SYNA NÁJDETE TU

Anketa
Sledujete Moniku na Instagrame?
  • 4%
  • 96%