Moderátor Marcel Forgáč si prechádza ťažkým obdobím, píše pluska.sk! Momentálne stále rieši vzťahové problémy, ktoré má s manželkou Adrianou, s ktorou strávili dlhých tridsať rokov. Marcel Forgáč teraz šokuje ďalším vyjadrením, že...

Marcel Forgáč už dlhé roky zabáva divákov nielen v rádiu, ale aj v jojkárskom Inkognite. No kým na obrazovkách či v éteri pôsobí bezstarostne, v súkromí to vôbec také ružové nemá. Ako sa nám ešte v máji podarilo zistiť, v jeho manželstve to škrípe. „Už vyše 15 mesiacov sme od seba. Rozvádzame sa,” povedal nám vtedy a priznal aj to, na koho podnet sa tak stalo. „Rozhodla sa tak manželka,” pokračoval.

Marcel Forgáč krátko po tom, ako sa prevalil jeho rozchod s manželkou.
Marcel Forgáč krátko po tom, ako sa prevalil jeho rozchod s manželkou.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

„Zatiaľ bývame každý v jednom dome a asi to aj tak ostane. Viete, my si nehádžeme smradľavé bomby cez plot a ani mŕtve mačky. Čas je mocný čarodej. Obaja sa snažíme čo najkorektnejšie pracovať na výchove synov. Manželka chcela, aby deti išli s ňou, no rozhodli sa, že nepôjdu. Deti sú celé dni so mnou. Je to ‚zaberák’. V podstate zo mňa spravila lepšieho človeka,”netajil sa.

Jeho najnovšie slová však mnohých prekvapia. Síce ešte v máji nám potvrdil, že sa idú rozvádzať, teraz je v reakciách opatrnejší. „Žiadne zmeny medzi nami nenastali. Za nami je dlhá cesta, človek nad tým uvažuje. Ak by sa to podarilo opraviť, bolo by to fajn, ale nemyslím si, že sa to ešte dá. Ale neurobiť čím viac takýchto pokusov, by bolo hlúpe. Či sa dáme znova úplne dohromady - nie je to na programe dňa. Chceme normálne fungovať, každý deň sa starať o oboch synov,” povedal nám s tým a zdalo sa, že je otvorený dať ich vzťahu ešte poslednú šancu. Žiadosť o rozvod totiž na súde stále neleží. „To, či podáme žiadosť o rozvod, v tejto chvíli neviem. Keď budem vedieť, poviem vám,” dodal.

FOTKY FORGÁČA S MANŽELKOU, KEĎ IM TO KLAPALO, NÁJDETE V GALÉRII >>