Tento víkend bol pre Miroslavu Fabušovú skutočne veľmi náročný. Prevalila sa totiž informácia o tom, že ju zbil agresor, a to počas vynášania smetí!

ZABUDLA? Miroslava Fabušová vlani v novembri zverejnila záber s fixátorom na krku.
Zdroj: Dugovičová Kristína

O Miroslave Fabušovej sa dozvedelo celé Slovensko práve kvôli autonehode, počas ktorej bola spolujazdkyňou v aute aj s predsedom parlamentu Borisom Kollárom. Ten sa dodnes zdravotne zotavuje a vyzerá to tak, že jeho rekonvalescencia bude trvať ešte nejaký ten čas.

Bývalá misska a playmate to však odvtedy zrejme nemá vôbec jednoduché. Musela totiž okrem popularity, ktorá by jej možno aj imponovala, ak by nebolo toľkých nenávistných komentárov, čeliť aj fyzickému útoku.

Počas obyčajného vynášania smetí ju napadol agresor, o ktorom sa rozhovorila pre čas.sk: „Približne o siedmej večer som išla vyniesť smeti a tam už niekto čakal. Bol to určite muž a bol veľký. Chytil ma za vlasy, dostala som pár úderov do tváre a aj kopanec. Nič nehovoril, chcel mi iba ublížiť. Nechal ma tam a zbabelo odišiel. Ja som sa pozbierala a snažila sa rýchlo odísť domov.“

Policajtov však napokon zavolala jej kamarátka, a následne na to skončila Miroslava Fabušová v nemocnici, kde sa jej však kvôli pandémii a momentálnemu vyťaženiu zdravotného personálu, nemohli hneď venovať, a tak to vzdala a rozhodla sa zotaviť doma.

Týmto článkom by sme chceli apelovať najmä na to, že akákoľvek forma násilia je hodná odsúdenia. Ak zbadáte, že sa vo vašom okolí deje akýkoľvek druh násilia, alebo vidíte zranenú osobu, podajte jej prvú pomoc. A volajte na tiesňovú linku 112, na políciu 158, alebo, ak ide o život, tak rýchlu lekársku službu 155. Niekedy práve od vás môže závisieť ľudský život.

Otvore si našu galériu, kde nájdete fotografie Miroslavy Fabušovej…