Potvrdili rodičia Ney konečne svoj vzťah?

Veronika Nízlová a Matúš Kolárovský majú za sebou ultra krátky románik, počas ktorého sa im podarilo splodiť ich dcérku Neu. O ich spoločnom stretnutí sa rozrozprával v šou Petra Marcina. „Najprv sme sa stretli v jedných nemenovaných kúpeľoch a super tam bolo. A tam ešte ako keby nič. No a v tých kúpeľoch sme si povedali, ako sa voláme. Potom sme sa zase nevideli a zas sme sa potom uvideli, to sme sa stretli ale už v Bratislave. No a tam sa to stalo. Na druhýkrát. A rovno to vyšlo,“ čím spevák potvrdil, že do požehnaného stavu sa Veronika dostala expresnou rýchlosťou.

SÚ OFICIÁLNE SPOLU? DÔKAZOM MÁ BYŤ FOTKA V GALÉRIÍ!

Ako Veronika, tak aj Daniela aktuálne prežíva šťastné obdobie so svojim novým priateľom Victorom Ibarom, s ktorým sa jej podarilo takisto po krátkom čase splodiť dieťa. „Je to pravda. Daniela je v druhom mesiaci, konkrétne okolo šiesteho týždňa tehotenstva. Boli spolu už aj u gynekológa, ktorý im to potvrdil, a všetko je zatiaľ v poriadku,“ povedala kamarátka Nízlovej pre Nový Čas, ktorá však na rozdiel od sestry svoj vzťah s otcom dieťatka nepopiera.

Veronika, Matúš a Nea oslávila Veľkú noc spolu.
Veronika, Matúš a Nea oslávila Veľkú noc spolu.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CqskFG1tE1l/

Veronika si spoločne s Matúšom a ich malou dcérkou užívali krásnu dovolenku v Turecku, pričom nezabudli ani na pravidelné pridávanie spoločných fotografií a videí, na ktorých pôsobia ako romantický zaľúbený pár. A práve jedna z týchto fotografií môže byť dôkazom, že medzi Veronikou a Matúšom je niečo viac, ako obi dvaja tvrdia.

SÚ OFICIÁLNE SPOLU? DÔKAZOM MÁ BYŤ FOTKA V GALÉRIÍ!