Pozrite, čo Sväťova partnerka SKRÝVA na Instagrame!

Čo sa žien týka, Sväťo Malachovský si prešiel turbulentnými vzťahmi. Najskôr to bol rozvod so skladateľkou Ľubicou Čekovskou, dôvodom ktorého bola mladá kolegyňa Petra Molnárová. Zobrali sa a majú spolu dvoch synov, Marka a Tima. Ich manželstvo približne po roku skončilo veľkým škandálom. Petra ho opustila počas toho, ako s ním čakala druhé dieťa. Odvtedy už prešiel istý čas a herec sa k žiadnej novej partnerke nepriznával, až donedávna.

PARTNERKA MALACHOVSKÉHO PORIADNE DRÁŽDI. FOTO TU

Malachovský na začiatku januára na sociálnej sieti zverejnil záhadnú fotku. Ženské prsty na nohách. „Vykročte tou správnou nohou do toho dvadsiatehotretieho," poprial ľuďom na Nový rok. Druhý záber zverejnil o mesiac a z neho bolo už nad slnko jasné, že v jeho živote nová žena. „Viem, že vieš, čo pre mňa znamenáš.. spriaznená duša," napísal. Záhadnou blondínkou nie je nikto iný, ako dcéra Gizky Oňovej Scarlett. Ako na ich vzťah reagovala samotná Gizka?

„Haha (smiech). Pozrite sa, obaja majú 50 rokov, je to ich život, medzi nimi je krásne priateľstvo. Zatiaľ sa neberú, neoznámili mi termín svadby. Stretávajú sa, oni sa poznajú od konzervatória, boli spolužiaci. Ale to nie je žiadna novinka. Ja Sväťa milujem od útleho detstva. A viac k tomu nemám čo povedať. Keby mala Scarlett 18 rokov, tak do toho mám čo povedať, ale už teraz nie. V takom veku sme my rodičia už iba divákmi životov našich detí. Akceptujem to. Ja si užívam dôchodok ako mama a babka a teším sa z toho, že moje deti sú šťastné a usmievajú sa," povedala pre Plus JEDEN DEŇ Gizka, keď sa začalo šuškať o tom, že Malachovský tvorí pár s jej dcérou.

Sväťo Malachovský má s exmanželkou 2 deti.
Sväťo Malachovský má s exmanželkou 2 deti.
Zdroj: Jana Keketi

Takže stará láska nehrdzavie? „Nemusí to byť hneď o tom, že nehrdzavie. Je to vzťah založený na krásnych spomienkach,” dodala pre Plus JEDEN DEŇ. Scarlett študovala herectvo a už dlhé roky žije so svojím švédskym manželom Thomasom a tromi dcérami v Anglicku.No keďže Sväťo, ale aj Scarlett začali zverejňovať na Instagrame spoločné fotky a k záberom písať romantické vyznania, je otázne, ako to teraz Scarlett s manželom vôbec má. Gizkina dcéra sa stále udržiava vo forme, o čom svedčia jej fotky v plavkách, ktoré môžeme nájsť na jej Instagrame. Na starších záberoch vidieť, že ani odvážne pózy jej nerobia problém. FOTKY SCARLETT V PLAVKÁCH SI POZRITE TU

Anketa
Páči sa vám tento nový párik?
  • 24%
  • 76%