Herečka Angelina Jolie kedysi rozhodne patrila medzi najkrajšie ženy tohto sveta, teda aspoň tak ju označovali všetky ženské magazíny. I keď môžeme viesť nekonečné debaty o tom, čo znamená byť „najkrajšou ženou“, a či nie je vhodnejšie povedať, že len patrila medzi krásne ženy.

Angelina vyrazila so synom na nákupy. Pozrite na jej chudé ruky, veď sa stráca ako pred očami!
Zdroj: Profimedia

Nepochybne je krásna, ako aj každá žena. Sme rôzne – nízke, vysoké, plnšie, štíhlejšie, tmavšie, svetlejšie… Ale všetky sme krásne. Čo nás však trápi, je to, že Angelina Jolie vyzerá opäť tak, ako vyzerala v čase, keď mala problémy s váhou a vyzerala fakt veľmi nezdravo. Pretože tak vyzerá opäť.

Až sa nám na to ťažko pozerá. Aj keď by sa mohlo zdať, že svoju veľmi chudunkú postavu skrýva za dokonalými šatami, a aj to robí dobre a nevšimli by sme si to, opak je pravdou. Napriek tomu, že sa teraz objavila v krásnych dlhých bielych „casual“ šatách bez výstrihu, ktoré jej siahajú až do polovice lýtok, je vidieť, že je opäť veľmi vychudnutá.

Dúfame však, že za týmto nezdravým vzhľadom nie je žiadna vážna choroba a veríme, že si Angelina uvedomuje, aká je krásna.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej najnovšie fotografie v bielych šatách...
Anketa
Čo na ňu hovoríte? Páči sa vám, ako vyzerá Angelina Jolie dnes?
  • 69%
  • 31%