Niektorí moderátori a moderátorky sa v priebehu rokov doslova vytratili z našich televíznych obrazoviek. Pri mnohých sme si to ani nevšimli, no pri iných, naopak, áno. A chýbali nám. Jedným z nich je aj moderátor Markízy…

Televízia
Zdroj: Shutterstock

Určite si naňho spomínate, aj keď sme jeho tvár nevideli už celkom dlhý čas. Presne sedem rokov – toľko uplynulo od doby, keď bol na obrazovkách našich televízií poslednýkrát. Pre divákov to bol teda poriadny šok, pretože športový moderátor Peter Čombor patril medzi stálice televízie Markíza.

Z televízie sa teda stiahol v roku 2013, čo vyvolalo poriadnu vlnu prekvapenia. V Záhorskej Bystrici totiž pracoval dlhých trinásť rokov, a potom náhle dostal výpoveď. Dodnes však nevieme, čo sa v skutočnosti stalo, a prečo musel odísť.

Netrvalo však dlho a o rok na to ho k sebe „stiahla“ televízia TA3, v ktorej pokračoval vo svojej kariére športového moderátora. Nakoniec však nezostáva ani tu, pretože mu bolo ponúknuté miesto v Bratislave, konkrétne v regionálnej Televízii Bratislava. Gratulujeme!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jeho aktuálne fotografie, ktorými si ho pripomeniete…
Anketa
Spomínate si na moderátora Petra Čambora?
  • 89%
  • 11%