Nela Pocisková na sociálnej sieti neraz provokovala. Teraz ukázala vyšportovanú postavu, píše pluska.sk. To, čo sa dialo v komentároch určite nečakala!

"Je mi cťou, že som sa mohla stať jednou z ambasádoriek pre  ozmetickú firmu. Už dlhšie registrujem všetky charitatívne projekty, ktoré podporuje, o to viac sa teším, že som súčasťou projektu pre zdravé prsia. Október je mesiacom boja proti rakovine prsníka, a vy môžete pomôcť kúpou tohto malého symbolu, ktorý znamená veľké gesto," zverila sa Pocisková na svojom Instagrame. Nela priložila aj tri zábery, ktoré vyrážajú dych. Herečka na nich pózuje v ružovom tričku, s odhaleným bruchom. Snímkami vyvolala doslova ošiaľ. Mama dvoch detí totiž predviedla vysekané brucho, akoby ani nerodila. 

Prirodzená krása Nely Pociskovej.
Prirodzená krása Nely Pociskovej.
Zdroj: instagram / @pociskova.nela

Nelu okamžite zaplavili komentármi jej fanúšičky a mnohé známe ženy. Medzi takými nechýbala ani Adela VInczeová. "Je ozaj smutné, že na Instagrame používaš brušné filtre. Lebo toto nemôže byť realita!!!!!!!"komentovala jej fotky Adela. Samozrejme túto poznámku myslela s nadsázkou. To, čo nasledovalo potom, nečakala Vinczeová ani v najhoršom sne. Adelinu rekaciu a fotky Nely nájdete V NAŠEJ GALÉRII TU