Kto vystrieda Macu na poste moderátorky Let´s Dance? Pozrite!

Už o pár týždňov sa na televízne obrazovky vráti obľúbená tanečná šou Let´s Dance. V tejto sérii budú súťažiť naozaj veľké hviezdy, ako Mario Cimarro, Mária Čírová, manželia Marián a Ivana Gáboríkovci, Boris Valábik, Janka Kovalčíková a mnohí ďalší. Máme sa teda na čo tešiť!

FOTO NOVEJ MODERÁTORKY LET´S DANCE TU

Martina Zábranská v poslednej dobe zahviezdila vo viacerých televíznych projektoch. Najskôr sa objavila v seriáli Svätý Max, neskôr dostala príležitosť moderovať tanečnú šou Let´s Dance, čím sa najviac dostala do povedomia verejnosti. Momentálne je súčasťou denného seriálu Mama na prenájom. V novej sérii Let´s Dance sa však neobjaví! Kto teda bude obľúbenú šou moderovať?

NOVÝ PYCO?
Moderovanie Let’s Dance bolo pre neho i kolegyňu Zábranskú krst ohňom.
NOVÝ PYCO? Moderovanie Let’s Dance bolo pre neho i kolegyňu Zábranskú krst ohňom.
Zdroj: TV MARKÍZA

Viktor Vincze sa v úlohe moderátora programu osvedčil, a tak sa objaví aj v nadchádzajúcej sérii. Macu však už na tanečnom parkete neuvidíme. Vystrieda ju krásna moderátorka Lucia Hlaváčková, vnučka herca Olda Hlaváčka. „Keď mi ponúkli moderovanie Let’s Dance po boku Viktora, zaskočilo ma to, ale aj veľmi potešilo. Ponuku som automaticky a bez váhania prijala. Mám zmiešané pocity. Lomcujú mnou radosť, rešpekt, ale aj nervozita,” priznala Lucia pre markiza.sk. Lucia je poriadna kočka! FOTO LUCIE SI POZRITE TU

Anketa
Ste spokojní s výberom novej moderátorky Let´s Dance?
  • 20%
  • 80%