Viktor ich DIEŤA kočíkoval na riskantnom mieste!

Vinczeovci sú známi tým, že sa snažia žiť šetrne k prírode, a tak dávajú nový život veciam z druhej ruky. „Slovami prvého majiteľa vozidla @pepemajesky: „Strašne nudné storky, dokola ten istý kočík," čím dal Viktor najavo, že ide o kočík, ktorého prvým majiteľom bol známy slovenský režisér Pepe Majeský. Rodičia teda týmto gestom potvrdili, že si na luxus naozaj nepotrpia. Pre dieťatko nemali pripravené nič, a tak museli rýchlo rozhodiť siete.

VIKTOR VINCZE PRI KOČÍKOVANÍ PORIADNE RISKOVAL. FOTO TU!

"Pripravené sme nemali nič, celé sa to od úvodného telefonátu z úradu až po príchod malej osoby k nám domov zomlelo veľmi rýchlo, čiže sme okamžite rozhodili kamarátske a bazárové siete a začali všetko narýchlo zháňať. Tak 95 percent všetkej výbavy máme z druhej ruky, takže ekologická misia pokračuje aj v tejto novej zostave. A úspešne nás obchádza aj rodičovský plurál, takže každý papá aj kaká sám,“ prezradil pre markiza.sk.

Viktor Vincze a Adela Vinczeová
Viktor Vincze a Adela Vinczeová
Zdroj: Profimedia

Viktor sa nedávno pochválil záberom, ako kočíkuje ich dieťatko, no bolo to na dosť nebezpečnom mieste. "Už nech platí ten všeobecný zákaz parkovania na chodníkoch," napísal rozhorčene k fotke. FOTO SI POZRITE TU!

Anketa
Riskovali by ste takto aj vy?
  • 9%
  • 91%