Ten je nádherný!

Bývalá tanečnica, ktorá je od svojho manžela mladšia o takmer dvadsaťpäť rokov, je teraz hrdou mamkou krásneho syna, ktorého s Jánom Ďurovčíkom vychovávajú spolu. Ich svadba prebiehala v tajnosti a o Barborinom tehotenstve sa vedelo taktiež až po istom čase. Zrejme tak urobili preto, lebo vedeli, že ich vekový rozdiel bude mnohými kritizovaný. V septembri 2020 sa manželom narodil synček Ján, ktorý už od tej doby poriadne vyrástol!

FOTO SYNA JÁNA ĎUROVČÍKA TU

Počas pandémie si uvedomil, že v manželke má úžasnú oporu. „Bolo ťažké si čas v tomto období prerozdeliť. 72 dní som išiel bez pauzy,“ priznal Novému Času. „Mám ženu, ktorá drží rodinu pokope. Začal som však pociťovať prvýkrát v  živote výčitky svedomia, že nie som pri Janíkovi tak dlho, ako by som chcel, urobila to pandémia, že nám to nakopila, nedalo sa to urobiť inak, lebo mám aj za ľudí veľkú zodpovednosť. Mám však veľkú oporu v žene, starých rodičoch...“ povedal.


Ján Ďurovčík s manželkou
Ján Ďurovčík s manželkou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/BqVkjD0A-le/

Malého Janka na Instagrame Barbora často neukazuje. Občas však urobí výnimku a my môžeme vidieť, ako ich poklad rastie. Tento rok ho čaká oslava 3. narodenín a musíme uznať, že z neho rastie poriadny fešák. "Celá maminka," zhodli sa viacerí komentujúci. A pozrite na tie neskutočné oči!FOTO SYNA NÁJDETE TU

Anketa
Na koho sa malý Janko viac podobá?
  • 81%
  • 19%