Čoskoro z nej bude dvojnásobná maminka! Ďalšia známa tvár nášho šoubiznisu až doteraz tajila svoje tehotenstvo, no nakoniec „sa prezradila“ počas televízneho vysielania, kde už nebolo možné utajiť veľké tehotenské bruško…

TEHOTNÁ Zuzana Kubovčíková Šebová s manželom čakajú druhé dieťa.
TEHOTNÁ Zuzana Kubovčíková Šebová s manželom čakajú druhé dieťa.
Zdroj: Instagram.com/ZuzanaKubovčíková/

Ešte pred dvomi mesiacmi takpovediac unikla informácia o tom, že je známa slovenská herečka Zuzana Kubovčíková opäť tehotná. Vtedy to spolu s manželom aj potvrdila, avšak od toho momentu sme o jej tehotenstve ďalej už nič nevedeli.

Nepatrí totiž medzi mamičky, ktoré svoje súkromie denne zdieľajú na sociálnych sieťach, a tak je pochopiteľné, že sme sa k ďalším informáciám dostali až teraz. Manželia Kubovčíkovci si svoje súkromie totiž veľmi dobre strážia, a nepotrebujú zbytočne pútať pozornosť a vyvolávať senzácie.

Bolo to tak aj v prípade prvého prvého tehotenstva, keď Zuzka čakala synčeka Rudka v roku 2017. A pred neželanou pozornosťou verejnosti ho chránia doteraz. Vyzerá to tak, že rovnaký postup zvolia aj pri ďalšom bábätku, nakoľko nevieme ani jeho pohlavie, a ani termín pôrodu.

Podľa najnovších fotografií budúcej dvojnásobnej maminky to však vyzerá tak, že do pôrodu jej už veľa času nezostáva.

Otvorte si našu galériu a posúďte sami…

Gratulujeme!