Život princa Harryho a Williama sa navždy zmenil presne 31. augusta 1997, kedy tragicky zahynula ich milovaná mama, princezná Diana. Nieto pochýb o tom, že s ňou mali  jedinečný vzťah a už ju v ich životoch nikto nikdy nedokáže nahradiť. S touto skutočnosťou súvisí aj princov prehnane ochranársky prístup voči manželke Meghan Markle...

DRASTICKÉ rozhodnutie Princa Harryho: Rozhodol sa urobiť niečo, čo by ste nečakali! UFF! (FOTO)
Zdroj: Profimedia

Princ Harry a Meghan Markle sa z Kesingtonského paláca presťahovali preč len nedávno, no jedno je isté - Harry tým chcel udržať svoju rodinu v bezpečí a mimo dohľadu verejnosti.

Podľa kráľovskej korešpondentky, Emily Andrews, princovo rozhodnutie súvisí s jeho traumou po smrti matky a chce zabrániť tomu, aby sa Meghan dostala do podobnej situácie. Údajne je voči svojej manželke až prehnane ochranársky a často vidí kritiku aj tam, kde nie je.

Dokonca sa pochytil aj s princom Williamom, ktorý vyjadril ešte v začiatkoch ich vzťahu pochybnosti o tom, či im to vôbec vydrží. 

Dnes už ale vieme, že jeho pochybnosti boli len pochybnosťami, ktoré sa, našťastie, nikdy nenaplnili. Pretože vzťah medzi Harrym a Meghan je skutočne krásny.

Čo však stále pretrváva a je to dokonca ešte striktnejšie než predtým - Harry teraz chráni aj svojho malého synčeka Archieho. A my mu to vôbec nezazlievame, má na to plné právo.

Otvorte si galériu, kde nájdete viacero krásnych a jedinečných záberov princa Harryho s princenou Dianou. Musí mu veľmi chýbať...