Odkaz od Ráchel je jasný!

Pred pár týždňami šoubiznisom otriasol nechutný útok rapera Kottyho na jeho priateľku Ráchel. "Teraz už nebudem ticho, stačilo. Toto mi už nikdy neurobíš. Viem, že všetci čakáte, čo asi poviem. Dajte mi ešte chvíľu čas. Odchádza zo Slovenska a keď budem 100% v bezpečí sa vyjadrím. Som ok, nemusíte sa báť," vyjadrila sa Ráchel na Instagrame po útoku.

,,Neviem, ako začať, dlho som rozmýšľala, čo vlastne napíšem. Pil skoro každý deň. Extrémne sa to vyhrotilo asi pred mesiacom, keď sme prišli z párty domov. Prišiel ku mne, hodil ma do vane, ťahal ma za vlasy po celom byte, kopal a fackal a nadával mi," prezradila Ráchel o incidente s Kottym.

RÁCHEL ZVEREJNILA ŠTEKLIVÚ FOTO. NÁJDETE JU TU!

Fanúšikov zaujímalo, či je aktuálne šťastná, aj keď si zažila takéto peklo. "Áno. Ani to, čo sa mi stalo, mi nezobralo moje šťastie a vôbec sa neľutujem. Práveže to beriem ako ponaučenie a že sa to asi malo stať, aby som pochopila, že mi je najlepšie, keď som sama. Všetko zlé je na niečo dobré a aj keď máte zlé obdobie, tak to nebude trvať vždy,“ prezradila svoj aktuálny stav. ,,Hlavne som mladá, úspešná, šikovná, pekná, mám krásny život a mám všetko, čo chcem, a budem mať ešte viac."

A je po láske...
A je po láske...
Zdroj: Instagram

Ráchel sa vrátila späť silnejšia. Presťahovala sa a za minulosťou urobila definitívnu bodku. Najnovšie zverejnila šteklivú foto, ktorou bývalému poslala jasný odkaz. "Keď si uvedomíš, že ty si stále viac krajšia a on stále viac plešatejší," napísala k SEXI FOTKE, KTORÚ NÁJDETE TU!