Rozhodla sa podstúpiť estetické vylepšenia!

Od kedy Cynthia tvorí pár so Separom, vysluhuje si pravidelnú dávku kritiky. Pred časom sa na Instagrame pochválila novinkou, že si dala auto prelepiť do ružovej farby. Okamžite sa na ňu spustila vlna nadávok o tom, že také auto by si sama nedovolila. „Kde by si toľko zarábala, keď sedíš na zadku a venuješ sa internetu? Ten ťa takto neuživí,“ vyčítali jej sledovatelia.

FOTO CYNTHIE PRED A PO ZÁKROKU TU

Hoci má len 23 rokov, je sebestačná a peniaze si vie zarobiť aj sama. Živí ju tanec a Instagram. Kritiku si k srdcu nepripúšťa. Mnohí jej vzťahu so Separom nedávali šancu, no vyzerá to tak, že im to spolu klape a sú spolu šťastní.

Separ a Cynthia
Separ a Cynthia
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cb0AUzstZBb/

Cynthia mladá a prirodzene veľmi krásna, no aj ona podľahla čaru vylepšovania. Rozhodla sa, že si nechá napichať pery. Výsledok sa jej páčil, a tak sa na následnej kontrole rozhodla pre ďalší zákrok. „Strašne sa mi páčia ženy, ktoré majú ostré hranaté lícne kosti a ja si to idem dať spraviť. Mne je jedno, čo kto bude hovoriť, že nechoď, idem si to proste dať vykontúrovať. Po pol roku to zmizne, vstrebe sa to a už to také nebude,“ prezradila Cynthia. FOTO PRED A PO ZÁKROKU SI POZRITE TU

Anketa
Vyzerá podľa vás po zákroku lepšie?
  • 23%
  • 77%