Osud to zariadil tak, že namiesto s partnermi budú dvojičky Veronika a Daniela Nízlové (36) vychovávať svoje deti nejaký čas spolu.

Slobodné matky Nízlové zakotvili na nejaký čas u rodičov Hronskom Beňadiku, rozhodli sa však pre spoločné bývanie v novom rodinnom dome v Tlmačoch, ktorý si museli kompletne zariadiť. Od apríla postupne nechávali fanúšikov na sociálnych sieťach nakuknúť do prípravy ich hniezdočka.

Obývačku majú spojenú s kuchyňou, tú len pred pár dňami ukázali na Instagrame. "Vitajte v našom novom dome. V bielej perleťovej kuchyni, ktorú sme doplnili o detaily v podobe zlatých boho obkladov,“pochválila sa Veronika. Teraz obe hrdo hlásia, že majú dom kompletne zariadený a nechali doň nazrieť aj svojich priaznivcov.

Interiér pôsobí luxusným dojmom, dvojičky si dali záležať na detailoch a materiáloch. V izbách vynikajú vytapetované steny a záclony. Obe speváčky tiež ukázali svoju spálňu. "Moja vysnívaná izba,“teší sa Daniela, ktorá ju ladila do zlatej farby. Zo svojej do strieborna zariadenej spálne pozdravovala jej dvojička Veronika. "Môžeme konečne kolaudovať,“ ohlásila . FOTO nájdete v GALÉRII.