Veľmi smutná správa zasiahla televíznu scénu. Známa slovenská moderátorka bojuje s jednou z najhorších chorôb tohto sveta – s rakovinou. Má už za sebou aj prvú…

rakovina
Zdroj: Shutterstock

Obľúbená jojkárska moderátorka Aneta Parišková sa ešte nedávno chválila tým, že prežíva jedno z najkrajších životných období.  V tom čase ju ešte bolo vidieť na televíznych obrazovkách, no neskôr sa na nich začala objavovať čoraz menej a menej.

Diváci si to všimli tiež, pretože za posledné obdobie sa už z obrazoviek vytratila úplne. Vážnosť dôvodu, prečo to tak bolo, však dobre skrývala až doteraz. Zverejnila totiž na sociálnej sieti fotografiu, pod ktorou priznáva, že je vážne chorá a leží v nemocnici.

Kým celý svet ešte stále bojuje s koronavírusom, ona bojuje s rakovinou, na ktorú ročne umierajú tisíce Slovákov. V minulom roku to bolo dokonca podľa oficiálnych čísel okolo štyridsať Slovákov denne! Čísla sú preto alarmujúce, na nádorové ochorenie zomrie denne takmer dvanásť ľudí v ešte v produktívnom veku...

Trojnásobná mamina Aneta Parišková je však silná, čo dokazuje aj popisok, ktorý zverejnila, aby sa všetkým poďakovala priamo z nemocnice, v ktorej sa teraz nachádza. Veľkou oporou sú jej najmä traja synovia – Daniel (12), Nathan (7) a Gabriel (8) a manžel Miroslav Polakovič. 

Veríme, že všetko dobre dopadne a sympatická moderátorka sa čoskoro vráti späť na naše obrazovky! Posielame jej veľa síl!

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu, kde nájdete spomínanú fotografiu aj s popisom, ktorý k nej pridala…