Odkedy sa princ Harry a jeho manželka Meghan Markle oddelili od kráľovskej rodiny a vzdali sa tak všetkých svojich privilégií i povinností, nehovorí sa o ničom inom, len o tom, čo budú teraz títo dvaja robiť. Netrvalo dlho, a už poznáme aj odpoveď!

Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry
Zdroj: TASR/AP

Čo sa týka kráľovských titulov, Buckinghamský palác predčasom uviedol, že Harry a Meghan už viac nebudú používať svoje tituly HRH a prestanú vykonávať všetky svoje kráľovské povinnosti, ako tomu bolo doteraz. Zároveň  uvideli, že budú cestovať z Veľkej Británie do Kanady a naopak, čo však v súčasnosti nie je celkom možné, nakoľko je Amerika stále doslova zamorená koronavírusom. „Obaja sa rozhodli správne, že sa chcú osamostatniť a stať sa finančne nezávislými,“ uviedol jeden z ich fanúšikov na oficiálnom Instagrame kráľovskej rodiny.

Nejaký čas už od ich "odstúpenia" však prešiel  a fanúšikovia i celebrity dnes preto veselo žartujú o tom, že sa na internete objavila fotografia, na ktorej vidieť princa Harryho pri skutočne netradičnej činnosti. Nie netradičnej v pravom slova zmysle, ale skôr netradičnej pre (aj keď bývalého) člena kráľovskej rodiny. Dokonca na túto fotografiu reagovali aj viaceré známe osobnosti, medzi nimi aj bývalý britský politik Mark Prisk, ktorý povedal: „Je dobré vidieť, že si vojvoda zo Sussexu už našiel prácu.“