Celebrity ŠOK! Fanúšikovia upozornili na fotografiu, na ktorej princ Harry: Už si našiel... (FOTO)

Princ Harry
ZDROJ: Gettyimages

Odkedy sa princ Harry a jeho manželka Meghan Markle oddelili od kráľovskej rodiny a vzdali sa tak všetkých svojich privilégií i povinností, nehovorí sa o ničom inom, len o tom, čo budú teraz títo dvaja robiť. Netrvalo dlho, a už poznáme aj odpoveď!

Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry
Zdroj: TASR/AP

Čo sa týka kráľovských titulov, Buckinghamský palác predčasom uviedol, že Harry a Meghan už viac nebudú používať svoje tituly HRH a prestanú vykonávať všetky svoje kráľovské povinnosti, ako tomu bolo doteraz. Zároveň  uvideli, že budú často cestovať z Veľkej Británie do Kanady a naopak. „Obaja sa rozhodli správne, že sa chcú osamostatniť a stať sa finančne nezávislými,“ uviedol jeden z ich fanúšikov na oficiálnom Instagrame kráľovskej rodiny.

Neprešiel ani mesiac od ich "odstúpenia" a fanúšikovia i celebrity dnes veselo žartujú o tom, že sa na internete objavila fotografia, na ktorej vidieť princa Harryho pri skutočne netradičnej činnosti. Nie netradičnej v pravom slova zmysle, ale skôr netradičnej pre člena kráľovskej rodiny. Dokonca na túto fotografiu reagovali aj viaceré známe osobnosti, medzi nimi aj bývalý britský politik Mark Prisk, ktorý povedal: „Je dobré vidieť, že si vojvoda zo Sussexu už našiel prácu.“

#WANDASK