Speváčka Celeste Buckingham (27) sa minulý rok v novembri rozhodla vrátiť na Slovensko. Predtým takmer dva roky žila v Portugalsku v Madeire, kam odišla za rodičmi. Na spoločenských akciách sa však po návrate veľmi neukazovala. Výnimkou bolo nedávne odovzdávanie cien SOWA a stredajší krst novej piesne speváčky Ronie. Ľudia ju však takmer nespoznali!

Buckingham odštartovala svoju spevácku kariéru pred vyše 10 rokmi v SuperStar. Na konte má niekoľko hitov, množstvo koncertov a počas dlhých rokov bola v jednom kolotoči. Zastavila ju až korona, keď sa odsťahovala za rodičmi do Portugalska adala si pauzu od vystúpení. Netajila sa ani tým, že mala psychické problémy. "Myslím, že teraz sa blížim k takej rovnováhe, čo sa všeobecne týka môjho života, aj môjho fyzického aj psychického zdravia a zároveň Madeira a život v Portugalsku ma naučil jednu takú základnú vec a to je, nebrať samu seba tak vážne a zároveň aj život nebrať až tak vážne. Treba si ho užiť a nájsť si v každom dni aspoň 5 minút vnútorného aj vonkajšieho pokoja," prezradila minulý rok v novembri, keď sa po dlhej dobe vrátila na Slovensko.

V stredu zavítala aj na predpremiéru a krst nového videoklipu mladej speváčky Ronie. Keď sa však zjavila vo dverách, ľuďom takmer padli sánky. Viacerí sa museli viackrát presvedčiť, či je to skutočne Celeste.FOTKY NÁJDETE V GALÉRII TU

Zdroj: pluska.sk