Podnikateľka a influencerka Zuzana Plačková (30) sa už onedlho stane prvýkrát mamou. Pred pôrodom ešte stihla dovolenku v Turecku, kde zároveň oslávila zrušenie jej nedávneho obvinenia. To ešte netušila, aké problémy bude mať po prílete na viedenské letisko.

Zuzana Plačková si niekoľko dní užívala v luxusnom rezorte v Turecku, kde ale tentokrát nedovolenkovala s manželom Reném, ale s kamarátom Denisom. Pred odletom sa už tešila domov, aj na muža, no to ešte netušila, čo ju bude čakať po prílete na viedenské letisko. Influencerku totiž zadržala colná kontrola. Dôvod vás možno prekvapí. Do očí im padli hriešne drahé zlaté šperky na jej ruke.

"Samozrejme, ako inak, ideme z Turecka a na colnej kontrole nikoho nezastavili, iba mňa. A tentokrát kvôli zlatu, kvôli mojim Cartier náramkom. Vypisujú mi tu papiere. Musím im všetky moje doklady, čo som kúpila náramky vo Viedni, poslať. Tak toto som ešte nezažila," prekvapila Plačková vo videu v nedeľu, keď sa s týmto nemilým problémom hneď zverila fanúšikom na sociálnej sieti. AKO TO DOPADLO NÁJDETE V GALÉRII TU

Zdroj: pluska.sk