Prešlo iba zopár mesiacov, čo sa Jasmine a Rytmusovi narodilo prvé dieťatko, syn Sanel. Odvtedy sa neustále vedie diskusia medzi fanúšikmi, či a kedy budú mať ďalšie. Aká je však odpoveď šťastnej mamičky? Nedávno bola skutočne úprimná a povedala, že...

Jasmina so Sanelom
Zdroj: Instagram

Medzi Jasminou Alagič Vrbovskou a jej manželom Patrikom Vrbovským, je trinásťročný rozdiel. Odkedy sa rapper známy pod pseudonymom Rytmus a Dara Rolins rozišli, nehovorilo sa o ničom inom, len o tom, či neplánuje dieťatko s Jasminou, s ktorou v tom čase ešte len chodil, a kedy by ho mohli mať.

Jasmina teda len nedávno predsa len naplnila "priania" svojich i Rytmusových fanúšikov a stala sa z nej mladá mamička, ktorá si rodičovstvo skutočne veľmi užíva. Dôkazom toho sú aj fotografie, ktoré pravidelne pridáva na svoj osobný instagramový profil, kde však dlho odmietala ukázať i malého synčeka Sanela. Nedávno sa však predsa len trochu pomýlila a ukázali nám ho!

Netrvalo ale dlho a malý Sanel fanúšikom prestal stačiť a začalo sa nové kolo otázok ohľadom druhého dieťatka. Jasmina na to promptne reagovala a... Čo fanúšikom odpovedala?

Dozviete sa v našej galérii!