Už roky patrí medzi naše najžiadanejšie herecké divy a pravidelne dokazuje, že má aj veľký cit pre módu. Reč je o Zdene Studenkovej (68), ktorá o tom opäť presvedčila aj nedávno, keď si do kina vyrazila v štýlovom teplákovom komplete. A tak si ho obľúbila, že ho opäť po krátkom čase vytiahla zo skrine.

68-ročná Zdena Studenková, ktorú si diváci obľúbili aj ako hádačku v jojkárskom Inkognite, nedávno prijala pozvanie na veľkolepú premiéru filmu Jan Žižka. Tá sa konala v jednom z bratislavských kín v nákupnom centre na nábreží Dunaja. Herečka prišla po boku dlhoročného partnera Braňa Kostku a v ten večer bola jednoznačne neprehliadnuteľná.

Dôvodom bola fialová súprava, ku ktorej si zladila tenisky zlatej farby a pôsobila veľmi trendy a opäť tak presvedčila, že módu má v malíčku. Na to, že o dva roky oslávi 70, do vrecka strčila všetky ostatné prítomné dámy. No a spomínanú súpravu si tak obľúbila, že ju v priebehu pár dní znova oprášila. Točila v nej jojkárske Inkognito a krátko na to v nej zavítala do markizáckeho Telerána. FOTKY NÁJDETE TU