Kto najviac zažiaril a vyrazil dych na finále Let´s Dance? Hodnotí stylista Samuel Krajča.

Show Let's Dance končí a počas desiatich týždňov si diváci mohli každú nedeľu vychutnať rôzne módne kreácie pozvaných hostí, píše magazín EMMA. Každý chcel zažiariť, no nie vždy to vyšlo podľa predstáv. ,,Moja rada nad zlato - na udalosti takéhoto charakteru by ste mali siahnuť po pomoci odborníkov a stylistov. Tým pádom sa viete vyhnúť rôznym trapasom," radí Samo.

FOTOGALÉRIU OUTFITOV Z FINÁLE LET'S DANCE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

,,Veľa ľudí si myslí, že si môže obliecť všetko, čo sa im páči. Žiaľ, nie je to tak. Buďte ale opatrní aj pri výbere stylistu. Dnes ich je na výber mnoho, ale dajte si čas a poriadne sa rozhodnite. Pokiaľ je daná udalosť pre vás dôležitá, tak by ste ich mali využiť. A verte mi, tým pádom máte úspech zaručený."

Sama najviac zaujala Mária Čírová a ako sám tvrdí, "nestratila" by sa ani na nedávnom Met Gala. ,,Mám rád, keď sú šaty kombinované s viacerými materiálmi či štruktúrami. Perie dodáva šatám jemnú extravaganciu, čo veľmi chválim. Všimnite si detaily outfitu, ktoré odkrývajú pokožku a tým im dodávajú jemnosť."

TAKTO vyzeralo finále Let´s Dance.
TAKTO vyzeralo finále Let´s Dance.
Zdroj: Emil Vaško

,,Aj Becca vie, ako to má vyzerať a mňa veľmi teší, keď môžem vidieť a cítiť noblesu. Ďalší outfit, ktorým by vedela rozbúriť vody aj na takej udalosti ako bol spomínaný Met Gala. Krásne môžeme vidieť, ako kombinácia troch farieb ako šedá, strieborná a telová sa vedia vždy spojiť a zjednotiť v jeden prenádherný celok. Pozor ale na odtiene týchto farieb," dodáva. FOTOGALÉRIU OUTFITOV Z FINÁLE LET'S DANCE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU