Známym celebritám sa to stáva nejako často, že im nevychádzajú dlhodobé vzťahy, však? Tentokrát to nevyšlo známej speváčke, ktorá sa so svojim priateľom rozišla len po 8 mesiacoch chodenia…

Celeste trávi čas doma. Terasa je naozaj veľkolepá.
Zdroj: Instagram.com/celbuckingham/

Speváčka Celeste Buckingham je opäť nezadaná! Spolu s priateľom bubeníkom sa doteraz radili medzi prominentné dvojice, no nakoniec im to predsa len nevyšlo. Aký bol dôvod ich rozchodu?

Ešte pred karanténou kvôli koronavírusu sa pár objavil v Prahe na Česko-Slovenskom plese, kde doslova žiaril šťastím. Avšak všetci veľmi dobre vieme, že aj keď navonok vyzerá všetko naprosto ideálne a dokonale, nemusí to tak vôbec byť. Zrejme to tak bolo aj v ich prípade.

Expriateľ Robert
Expriateľ Robert
Zdroj: archív

Celeste Buckingham dala bubeníkovi Robertovi Dandovi kopačky len dva týždne po plese, kde sa ukázali spolu vlastne úplne po prvý raz. Dovtedy si svoje súkromie mimoriadne dobre strážili. Informáciu o kopačkách prezradila Celeste Buckingham Novému Času.

„My sme sa cca dva týždne po plese rozišli, takže sme už dlhšie rozídení,“ prezradila. Čo je však dôležité, obaja sa snažia udržať si aspoň priateľstvo.

Nezabudnite si otvoriť našu galériu, kde nájdete okrem iného aj ďalších expriateľov známej speváčky...