Kultrelax Vodnár či kozorožec: Majú dve tváre! TOTO sú znamenia zverokruhu, ktoré niečo skrývajú! Čo?

Vodnár: Vylovte kritiku
Vodnári sú vodné znamenie a tak to aj vyzerá. Idú s prúdom vo všetkom, čo ich nadchne. Neznesú pesimizmus a sú ľahko ovplyvniteľní. Veľakrát však uveria praktikám či radám, ktoré im viac uškodia než pomôžu. Dobrou správou je, že dokážu svoje rozhodnutie prehodnotiť, ak im to niekto pokojne vysvetlí.

Rada: Všetko má druhú stranu mince, a to by ste mali mať vždy na pamäti. Overujte, zhromažďujte informácie a konajte, až keď ich budete mať dostatok. Nechoďte hlavou proti mú
ZDROJ: Shutterstock

a ten druhý sa zmôže iba na vlažnú reakciu. Nie každé znamenie zverokruhu dostalo plnú dávku emocionálneho nadšenia a pri niektorých znameniach si skrátka treba zvyknúť na to, že emocionálny svet prežívajú skôr v skrytosti ako navonok.

Vodnár či kozorožec: Majú dve tváre! TOTO sú znamenia zverokruhu, ktoré niečo skrývajú! Čo?

Blíženci
Veľmi kuriózne znamenie, pretože ak spustí prúd reči, tak je doslova nezastaviteľné. Dokonca vie rozprávať s takým zanietením, že zvládne „nakaziť" emóciami celé svoje okolie. No vlastné vnútorné prežívanie si častokrát necháva pre seba. Blíženec má jednu tvár pre verejnosť a jednu prakticky len pre seba. To je presne tá komnata ich skutočných emócií a vnútorného prežívania. Často rozdielna od tohto, čo prezentujú navonok. Preto niekedy vyzerajú ako klauni s úsmevom, ktorí sú v skutočnosti smutní pod maskou.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ďalšie znamania zverokruhu, ktoré maskujú svoje city...
#WANDASK