Pochopiteľne, že každý to môže občas prešvihnúť, ale slávne osobnosti by mali byť v tejto súvislosti o niečo opatrnejšie, keďže je na nich upriamená väčšia pozornosť. Niektorým z nich sa to nepodarilo.

Uff, poriadne sa „spráskali“: Nechutné zábery, ktoré sme nikdy nemali vidieť
V našej galérii pod článkom sa o tom môžete presvedčiť na vlastné oči - tí sa teda poriadne naliali, však?

Už to nestihli: 20 celebrít, ktoré zomreli v priebehu natáčania

Los Angeles, CA - Cameron Diaz and Benji Madden wrap up a nice dinner date at The Nice Guy. Diaz wore a patterned dress with a black blazer on top and nude designer heels.           October 3, 2015, Image: 261010585, License: Rights-managed, Restrictions: NO Brazil, Model Release: no, Credit line: Profimedia, AKM-GSI
Los Angeles, CA - Cameron Diaz and Benji Madden wrap up a nice dinner date at The Nice Guy. Diaz wore a patterned dress with a black blazer on top and nude designer heels. October 3, 2015, Image: 261010585, License: Rights-managed, Restrictions: NO Brazil, Model Release: no, Credit line: Profimedia, AKM-GSI
Zdroj: Profimedia

Herečka Cameron Diaz a jej manžel Benji Madden opúšťali klub v Los Angeles v nie práve najlepšom stave. Zdá sa, že známa kráska vypila viac drinkov ako mala a z očividne bujarého večera odchádzala v nie veľmi triezvom stave. Nuž, občas sa zadarí.

Odporne im páchne z úst: 20 celebrít, ktoré by nemali zabúdať na žuvačku

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero celebrít, ktoré to prehnali s alkoholom a domov išli v nie práve najlepšom stave.

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia