Fuuuj....To je NECHUTNÉ!

Multiotecko Boris Kollár má v poslednej dobe okolo seba poriadne rušno. Na ceste je jeho 15. dieťa, ktoré mu porodí Laura Vizváryová. Do otecka sa však pustila matka jeho 2 synov Barbora Richterová. To, čo na Kollára vytiahla tentokrát je maximálne nechutné. Toto vypisuje ženám?!

UNIKNUTÉ INTÍME SPRÁVY BORISA KOLLÁRA S MILENKAMI PLNÉ PIKANTNOSTÍ. FOTO TU!

Už nejakú dobu si Barbora na svojom Facebooku nedáva servítku pred ústa a zverejňuje kompromitujúce informácie a fotky Borisa Kollára. Tvrdí, že o deti záujem nemá, a preto od neho žiada vyššie alimenty.

Galavečer Slovenka roka 2021 v historickej budove Slovenského národného divadla. Na snímke je Boris Kollár a Barbora Richterová.
Galavečer Slovenka roka 2021 v historickej budove Slovenského národného divadla. Na snímke je Boris Kollár a Barbora Richterová.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

"Keď som začala na FB odhaľovať pravdu o tom kto je Boris Kollár (o mnohých veciach som doteraz nemala ani tušenia), tak sa mi začali ozývať rôzni ľudia( muži aj ženy), ktorí majú zaujímavé skúsenosti s Borisom Kollárom. Tých informácií s dôkazmi som dostala veľa, ale sľúbila som týmto ľudom diskrétnosť (zatiaľ). Takže to je iba malá ukážka bežnej komunikácie Boris Kollára so ženami, ktoré ešte ani nestretol a hneď im dáva návrhy na oplodnenie," napísala Richterová na svojom Facebooku. Zverejnila aj získané pikantné správy Borisa Kollára s jeho milenkami. Z toho, čo im písal, vám príde zle! UNIKNUTÉ INTÍMNE SPRÁVY SI POZRITE TU!

Anketa
Myslíte si, že Boris Kollár s plodením detí plánuje pokračovať?
  • 97%
  • 3%