Pohľad na VDOVU Kamilu láme srdce!

Pred vyše týždňom Slovensko nečakane obletela smutná správa o úmrtí obľúbeného herca Dana Heribana. Zomrel náhle na zástavu srdca.

„V ranných hodinách sme k pacientovi vyslali posádku záchrannej zdravotnej služby, ktorá ho na mieste zásahu oživovala. Resuscitácia však bola neúspešná, preto bol následne na miesto vyslaný obhliadajúci lekár,“ vyjadril sa Martin Balko z Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby, uvádzajú Topky.sk.

SMUTNÝ POHĽAD NA VDOVU KAMILU HERIBANOVÚ. FOTO TU!

Podľa informácií portálu TV JOJ sa mal herec sťažovať na bolesti chrbta a deň pred tým mal byť aj s bolesťami v nemocnici. Záchranári mu už však nedokázali pomôcť a herec zomrel na zástavu srdca.

Dano Heriban s manželkou
Dano Heriban s manželkou
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CQjq9FDr6Vs/

Herečka je súčasťou obľúbeného denného seriálu Mama na prenájom, a tak bolo otázne, ako a či bude Kamila schopná po tejto tragédii pokračovať v pracovnom nasadení naďalej. „Seriálová postava Kamily Heribanovej v seriáli Mama na prenájom pokračuje v deji ďalej. Vzhľadom k smutnej udalosti, ktorá sa stala, pracovné povinnosti Kamily Heribanovej v maximálnej miere prispôsobíme jej potrebám,"povedala Šarmu PR manažérka Markízy Andrea Macáková.

Kamila Heribanová ostala na 3 deti sama. Nečakaná smrť manžela ju veľmi zasiahla. Na sociálnej sieti Kamily Heribanovej je čiernobiela fotografia z ich svadby. Pohľad na ňu však láme srdce. FOTO NÁJDETE TU!

Anketa
Sledujete Kamilu v seriáli Mama na prenájom?
  • 84%
  • 16%