Detská výbavička im veľmi chýbala.

Obľúbený šoubiznisový pár sa vôbec netajil tým, že túži po dieťatku. Viktor Vincze sa zdôveril o probléme s plodnosťou, pomalými spermiami, čo nie je v dnešnej dobe nič nezvyčajné. Kvôli častým komplikáciam s plodnosťou sa mnohé páry uchyľujú k rozhodnutiu dieťatko si adoptovať.

FOTO bábätka nájdete v GALÉRII TU

Dali sa na to aj manželia Vinczeovci.„Je to veľmi slobodný proces, stále sa z neho dá vycúvať. To naozaj nie je, že si kupujeme kabelku alebo chatu, ide tam o niečo oveľa dôležitejšie a hlbšie. A keď človek zacíti, že to naozaj nie je ono, tak by do toho nemal ísť,” povedala pred časom Adela.

Pred pár dňami sa Slovensko dozvedelo, že obľubený pár má doma dieťatko. Zatiaľ musia dodžiavať mlčanlivosť a o bábätku nemôže prezradiť nič konkrétne. Ako však prebiehala príprava? Pripravené sme nemali nič, celé sa to od úvodného telefonátu z úradu až po príchod malej osoby k nám domov zomlelo veľmi rýchlo, čiže sme okamžite rozhodili kamarátske a bazárové siete a začali všetko narýchlo zháňať. Tak 95 percent všetkej výbavy máme z druhej ruky, takže ekologická misia pokračuje aj v tejto novej zostave. A úspešne nás obchádza aj rodičovský plurál, takže každý papá aj kaká sám,“ prezradil pre markiza.sk.FOTO bábätka nájdete v GALÉRII TU