Takto si začiatok dovolenky nepredstavovala...

Mamba sa po pracovnom kolotoči rozhodla pre oddych. S partnerom a synčekom sa vybrali na dovolenku do teplého Dubaja. Mamba sa považuje tak trochu za smoliara, pretože sa jej stále do cesty pripletie nejaká nepríjemnosť. Táto skúsenosť ju však dostala do úzkych.

Mamba sa na Instagrame podelila o veľmi nepríjemnú skúsenosť, ktorá sa im stála na aktuálnej dovolenke v Dubaji. "Ráno som sa zobudila taká nahnevaná a musím vám to povedať, aby celý svet vedel, ako to tu funguje v tomto Dubaji. Mám chuť nasadnúť na taxík, vrátiť sa na letisko a rozbiť letisko, aby som si aspoň trošku uľavila," začala svoje rozprávanie nahnevaná Mamba.

"Tak nás oklamali, že to ani nie je možné, a to som si hovorila, že nekupujme to, lebo to bude podvod a aj tak sme to kúpili, lebo tam nebola iná možnosť. Vždy, keď niekam prídeme, tak si kúpime kartu s internetom na letisku. V Egypte sme si napríklad kúpili kartu za 8 eur a stačilo nám to na týždeň. Tak sme si potom ešte dokúpili v meste väčší balíček za 12 eur. Takže pre dvoch nás na 2 týždne stála karta s internetom 40 eur. Keď sme prišli tu, boli tam 3 spoločnosti, všetky cca na rovnakej cenovej úrovni. Všetky boli extrémne drahé, minimum, čo sme videli bolo za 60-70 eur za jednu kartu. Hovorila som si, že to je drahé, nekupujme to, kúpime v meste lacnejšie. Prišiel delegát a povedal, aby sme si kúpili tu, lebo v meste to bude drahšie a odporučil nám aj konkrétnu značku," pokračovala.

Mamba s Manolom
Mamba s Manolom
Zdroj: Instagram/mambadasha

"Na jeho odporúčanie sme si teda kúpili 2 karty spolu za 160 eur s tým, že je to na mesiac. Dnes ráno nám obom došla sms, že o 7 dní nám končí platnosť paušálu a potom nám stiahnu ďalších 160eur z účtu. Zabudli nám povedať, že je to platnosť za kalendárny mesiac a nie na mesiac od zakúpenia karty. Vôbec neviem, čo teraz budem robiť. Musím ísť riešiť to, aby mi opätovne nestiahli 160 eur za ďalší mesiac," povedala rozhorčene. Ako by ste na takúto situáciu reagovali vy?