Karlos a Lela majú veľmi zaujímavý vzťah. V médiách sú pravidelne od údajnej nevery. Teraz sú vraj na spoločnej dovolenke!

Už v minulosti sa vravelo o nevere medzi týmto párom. Karlos Vémola a playmate Lela Ceterová sa však dali opäť dokopy a hneď aj splodili druhého potomka. Dvojica už má dcérku Lily, ku ktorej pre pár týždňami pribudol chlapček. Dlho však ticho okolo nich nebolo a prišla správa o ich opätovnom rozchode, tentokrát vraj definitívnom. Rozišli sa mesiac po narodení bábätka. Zápasník bol na dne.

Prezradil aj meno milenca svojej ženy. Má ísť o jeho dobrého kamaráta Víta Kaisera. Podľa slov Karlosa si všimol na Lele cartiery, diamantové prstene a náhrdelníky, ktoré jej nekúpil on. Jej reakcia bola, že si to kupuje sama za peniaze, ktoré zarobí na Instagrame. Nakoniec sa však dopátral k milencovi svojej ženy a dodal, ten má bohatú manželku, ktorá peniaze zdedila a on ich utráca na milenku Lelu. Extra.cz prišlo s informáciou, že pár je spolu na dovolenke. Celé priznanie nájdete v GALÉRII TU