Celebrity WOW, neskutočné! Pozrite sa, aké FOTKY zverejnila Kate Middleton! Uff, toľko emócií...

VICTORIA, BC - SEPTEMBER 29:  Catherine, Duchess of Cambridge, Princess Charlotte of Cambridge and Prince George of Cambridge, Prince William, Duke of Cambridge at a children's party for Military families during the Royal Tour of Canada on September 29, 2016 in Victoria, Canada. Prince William, Duke of Cambridge, Catherine, Duchess of Cambridge, Prince George and Princess Charlotte are visiting Canada as part of an eight day visit to the country taking in areas such as Bella Bella, Whitehorse an
ZDROJ: Gettyimages

Princ William i Kate Middleton sú skutočne šťastní rodičia. Odkedy sa im narodili tri detičky – George, Charlotte a Louis, je vidieť, že ich rodičovstvo napĺňa. Dokazuje to aj séria krásnych fotografií, ktoré spravila Kate pri príležitosti Dňa otcov…

HAMBURG, GERMANY - JULY 21: Prince William, Duke of Cambridge, Prince George of Cambridge, Princess Charlotte of Cambridge and Catherine, Duchess of Cambridge depart from Hamburg airport on the last day of their official visit to Poland and Germany on July 21, 2017 in Hamburg, Germany.  (Photo by Julian Simmonds - Pool/Getty Images)
Zdroj: Gettyimages

Kate Middleton sa opäť „pochválila“ svojím talentom. Veľmi rada fotí, a to najmä svoje deti a manžela. Ak kráľovskú rodinu pravidelne sledujete, iste ste si všimli, že ich pravidelne fotí a robí to skutočne dobre.

Kráľovská rodina teda na Deň otcov prišla s ďalšími fotografiami, ktoré Kate nafotila a potešila tak všetkých fanúšikov. Konkrétne ide o fotografie, na ktorých je hrdý otec princ William aj so svojimi deťmi Georgeom, Charlotte a Louisom.

Fotky však boli zverejnené nielen v súvislosti so spomínaným sviatkom. Princ William totiž oslavoval v ten istý deň 38. rokov. Fotografie ukazujú skutočnú detskú i otcovskú radosť, sú uvoľnené a plné lásky. 

Otvorte si našu galériu, kde ich nájdete. Čo na ne hovoríte?
#WANDASK