Herečka a manželka herca Johna Travoltu prehrala po dvoch rokoch svoj boj s rakovinou prsníka. Travolta zverejnil citlivú informáciu vo svojom príspevku na sociálnych sieťach. Kelly Preston mala 57 rokov.

Herečka Kelly Preston, manželka herca Johna Travoltu zomrela vo veku 57 rokov na rakovinu prsníka.
Zdroj: Instagram.com

Podľa slov známeho herca, ktorého poznáme z akčných filmov, bojovala jeho manželka so zákernou chorobou dva roky. „Bojovali sme odvážne s láskou a podporou mnohých ľudí. Moja rodina a ja budeme navždy vďační všetkým lekárom a sestrám v MD Anderson Cancer Center, a tiež mnohým priateľom a milovaným, ktorí boli po jej boku. Kellynu lásku a život si budeme navždy pamätať,“ citlivo sa vyjadril herec v príspevku na sociálnej sieti.

Vyjadrila sa k tomu v exkluzívnom liste s predstaviteľmi spoločnosti PEOPLE aj zástupkyňa tejto spoločnosti: „Rozhodla sa udržať svoj boj v súkromí a už nejakú dobu podstupovala lekárske vyšetrenia spolu s najbližšou rodinou a priateľmi.“

Od roku 2018 už Kelly Preston nefotili ani na významných akciách, nakoľko sa ich už nezúčastňovala. Naposledy ju odfotografovali na premiére vlastného filmu Gotti, na ktorej spolu s manželom Johnom Travoltom kráčala po červenom koberci.

„Chcem stráviť nejaký čas so svojimi deťmi, ktoré stratili matku, takže mi vopred odpustite, ak o nás nejaký čas nebudete počuť. Všetci však v nasledujúcich týždňoch budeme cítiť vašu podporu a vrátime sa, keď sa „uzdravíme“. S láskou, JT,“ napísal John Travolta v príspevku.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ich spoločné fotografie…