Svetoznáma herečka sa tento víkend zasnúbila, čo rozhodne nikto z nás nečakal! Chodili spolu pomerne krátko, a tak sme nepredpokladali, že zásnuby prídu tak rýchlo…

zásnuby
Zdroj: Shutterstock

Herečka Lily Collins, ktorú môžete poznať z filmov ako S láskou, Rosie či Snehulienka, v týchto dňoch prežíva veľmi radostné obdobie. Zasnúbila sa totiž s mužom, s ktorým sa oficiálne dala dokopy v auguste minulého roka. Ide o režiséra Charlieho McDowella.

Lily Collins sa o šťastnú správu podelila na svojom osobnom účte na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnila niekoľko fotiek, ktoré zachytávajú tento krásny moment. McDowell ju požiadal v hornatom prostredí niekde v Novom Mexiku, kde si pravdepodobne urobili v ten deň spoločný výlet.

„Čakal som na teba celý svoj život a nemôžem sa dočkať toho, ako strávime náš spoločný život,“ vyjadril sa aj samotný režisér. „ Najčistejšia radosť, akú som kedy cítil.“ Navyše na svojom Instagrame napísal: „V čase neistoty a temnoty si osvietila môj život.“

Na fotografiách, ktoré zdieľajú, nám herečka hrdo ukazuje svoj zásnubný prsteň, ktorý je neobvyklou, ale veľmi elegantnou voľbou. Len sa naň pozrite!

Otvorte si našu galériu, kde ho nájdete…
Anketa
Páči sa vám zásnubný prsteň Lily Collins?
  • 25%
  • 75%