Nový domov Zuzany Plačkovej mal byť obrovským luxusom, píše plus7dni.sk

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII TU

Nešetrí. Známa influencerka Zuzana Strausz Plačková (30) si pred rokom a pol kúpila s manželom Reném (32) pozemok v Miloslavove, dedine nachádzajúcej sa len na skok od Bratislavy, kde sa rozhodli postaviť si dom snov. Šíriaca sa epidémia im však stavbu nehnuteľnosti pribrzdila. Hoci sa chcela bývalá playmate do okázalého príbytku stihnúť nasťahovať do svojej tridsiatky, nepodarilo sa. Dom ešte stále nie je hotový. Aktuálne sa pracuje na interiéri, ktorý si brunetka zariaďuje poriadne štýlovo. Len tapety, ktoré sú od svetoznámeho dizajnéra Christiana Diora, ju vyšli na poriadny balík peňazí.

„Tento rok si dám na narodeniny nie oslavu, ale sťahovanie do domu. Všetko si dizajnujem sama, na ničom nešetrím. Proste, keď dom, tak poriadny,“ tvrdila Plačková koncom minulého roka. Plány sa jej potom troška zmenili - mala poriadnu narodeninovú párty v Grécku a býva stále v byte. No v jednom nepopustila - na luxusnom dizajne.

V jej novej vile by nemal chýbať mramor, krištáľ, zrkadlové steny ani solárium. V záhrade plánuje vybudovať bazén s palmami a hosťovský dom pre návštevy. Najnovšie fanúšikom na sociálnej sieti ukázala interiér s extravagantnými tapetami, ktoré má na chodbe i v spálni. Pri pohľade na ne ihneď zbystrí každé dizajnové oko. Pochádzajú totiž z francúzskeho módneho domu Dior.