Asi by ste nejako prirodzene predpokladali, že keďže ide o bývalých členov kráľovskej rodiny, tak budú žiť v prepychu. Nie je to však celkom pravda...

Je Meghan Markle tehotná?
Je Meghan Markle tehotná?

I keď vlastnia honosné majetky, nie všetci si potrpia na drahé rezidencie, paláce a všetko zo zlata. Práve naopak, viacerí z nich žijú ako úplne obyčajní „smrteľníci", čo by sme o nich možno nikdy nepovedali. Kým kráľovná a vojvoda z Edinburgu už dlho nazývajú Buckingamský palác domovom, princ Harry a jeho žena Meghan Markle, sú radi, že nemusia bývať v zbytočnom prepychu a radšej investujú do sídla, ktorému netečie z kohútika namiesto vody zlato.

Prečo sa vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu rozhodli, že nebudú bývať tam, kde sa od nich očakávalo? Svoj domov si totiž vytvorili z domu Frogmore Cottage vo Windsore, a nie v Kensingtonskom paláci, kde žilo po celé generácie toľko kráľovských členov. Navyše, okrem Buckingamského paláca, ktorý sa spája skôr s kráľovnou, vlastní kráľovská rodina i priestranné hrady, zámky, a dokonca aj chaty po celej Veľkej Británii.

Jeden takýto domček obsadil princ Harry, tehotná Meghan Markle a malý Archie, ktorým ide hlavne o to, aby si zachovali a ochránili svoje súkromie. Práve to je pre princa Harryho veľmi dôležité, je totiž mimoriadne úzkostlivý a snaží sa svoju rodinu chrániť pred bulvárom a neprajníkom.

Ako vyzerá tento domček? V našej galérii pod článkom ho nájdete v celej svojej kráse...
Anketa
Páči sa vám bývanie princa Harryho a Meghan Markle?
  • 53%
  • 47%