Herečka raz a navždy uviedla veci na pravú mieru.

Herečka Janka Kovalčíková sa aktuálne pýši titulom kráľovná tanečného parketu, ktorý sa jej podarilo získať vďaka víťazstvu v tanečnej šou  Let's Dance. Tanečným partnerom jej bol počas šou talentovanýVilém Šír, ku ktorému mala herečka nielen na parkete, ale aj počas tréningov naozaj blízko.

Ako píše Nový Čas, už v prvých kolách si mohli diváci všimnúť, že moderátorka talkšou Mimóza predvádza popri svojom partnerovi naozaj mimoriadne tanečné kreácie. Dokonca zverejnila na svojom Instagrame ich spoločnú fotografiu, na ktorej pôsobili naozaj spokojne. 

FOTKY JANKY KOVALČÍKOVEJ A JEJ MANŽELA SI POZRITE V GALÉRIÍ!

„Tento chalan robí moje dni lepšími," napísala aktuálna víťazka tanečnej šou ku snímke, pričom nezabudla pridať aj ďalšie slová ako "trpezlivý, kreatívny, vtipný". Z herečkiných vyjadrení sa preto naskytla otázka, či jej manžel, Adam Graňák, na jej tanečného partnera počas účinkovania v Let's Dance nežiarlil.

S tanečným partnerom Vildom Šírom im to ide parádne!
S tanečným partnerom Vildom Šírom im to ide parádne!
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ComlN5nsUXW/

Tentokrát však herečka SND uviedla raz a navždy veci na pravú mieru, pričom v rozhovore pre Refresher konečne prezradila, ako to so žiarlivosťou jej manžela naozaj bolo. „Keď sme mali s kolegom Vilémom intímnejšie pasáže v našom tanci, tak sme si z toho robili srandu a mali sme nad tým nadhľad. A keďže ja som herečka, tak môj muž je nejakým spôsobom zvyknutý, že s inými ľuďmi prichádzam do intímnejšieho kontaktu. Tak asi by mu to aj ublížilo, keby bol žiarlivý. On vie veľmi dobre, že je to práca a ja tiež viem veľmi dobre, že je to moja práca,“ uzavrela obľúbená herečka dohady o manželovej žiarlivosti.

FOTKY JANKY KOVALČÍKOVEJ A JEJ MANŽELA SI POZRITE V GALÉRIÍ!