Reklama

Zuzana PLAČKOVÁ skončila v SLZÁCH: Neuveríte, čo sa stalo!

Reklama

Lenka Fencáková

Editorka webu Wanda.sk

Malý Dionko rastie ako z vody a už je z neho veľký škôlkar!

Dion, syn Zuzany Plačkovej a Reného Strausza, ešte len pred pár mesiacmi oslávil 2. narodeniny a dnes je už z neho škôlkar. Mamina Zuzana sa rozhodla dať ho počas doobedia do škôlky, aby bol medzi inými deťmi. Prvý adaptačný deň pre Dionka prebehol na jednotku, no Zuzana to zvládala ťažko a skončila v slzách.

"Dnes je pre nás veľký deň, ja už som hore od šiestej. Dionko ide prvýkrát do školy. Toto je pre mňa veľmi ťažké. Myslím si, že všetky mamičky, ktoré toto museli spraviť, to asi mali rovnako. Ako ten čas rýchlo letí, že nám tie deti takto rýchlo rastú. To je hrozné," vyznala sa zo svojich pocitov Zuzana, ktorá vôbec neskrývala slzy.

"Bola som tam s ním, aj keď som tam vôbec byť nemusela, lebo hneď išiel medzi detičky a hral sa s nimi, ale chcela som vidieť, ako to tam funguje. Dion sa totálne rozbláznil a mega unavený odtiaľ šiel. Úplne ho po ceste domov vyplo," dodala po prvom dni v škôlke Zuzana.

AKO SA DIONOVI PÁČILO V ŠKOLKE? POZRITE SI VO VIDEU!

Autor článku

Lenka Fencáková

Editorka webu Wanda.sk
Celebritám a móde sa venujem už pätnásť rokov. Som rada, že som sa po rokoch práce dopracovala až sem.