Celebrity WOW! Pozrite sa, ako dnes vyzerajú hviezdy seriálu Priatelia! HLAVNE milovaný Joey! (FOTO)

Patrili ste aj vy medzi verných divákov seriálu Priatelia?
ZDROJ: archív

Je to na neuverenie, ale od prvej epizódy seriálu Priatelia uplynulo už viac ako 25 rokov. Veľkolepé finále však bolo v roku 2004, čo si všetci určite dobre pamätáme, pretože sa tým naše životy určite aspoň sčasti zmenili.

Na obrazovke sa objavili aj herečky zo seriálu Priatelia.
Zdroj: Profimedia

Aj po toľkých rokoch si radi pozrieme všetky úsmevné príhody šiestich priateľov, ktorí nedali jeden na druhého dopustiť a sú dodnes skvelými kamarátmi, čo dokazujú aj ich spoločné fotografie na sociálnych sieťach. Viete, ktorí herci sa od tej doby najviac zmenili?

Aj keď obrovskou premenou v dôsledku pribúdajúcich rokov navyše si prešiel každý z nich, asi najevidentnejšie príznaky staroby je vidno na predstaviteľke Phoebe, herečke Lise Kudrow a na sympatickom Chandlerovi, ktorého stvárnil herec Matthew Perry.

Ona však podstúpila, oproti svojim kolegyniam, menej plastických úprav a on sa zase potrápil so závislosťou na alkohole, ktorá ho poriadne zničila. Prelistujte si spoločne s nami ich fotografie! 

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Zdroj: archív

Jennifer Aniston sa zo všetkých herečiek z Priateľov zmenila doslova najmenej! Je vidieť, že sa o seba poriadne stará a nepotrebuje na to ani tonu plastických operácií. WOW!