Fotostory WOW! Pozrite sa, ako dnes vyzerajú hviezdy seriálu Priatelia! Milovaný Joey vyzerá…

Patrili ste aj vy medzi verných divákov seriálu Priatelia?
ZDROJ: archív

Je to na neuverenie, ale od prvej epizódy seriálu Priatelia uplynulo už viac ako 25 rokov. Veľkolepé finále však bolo v roku 2004, čo si všetci určite dobre pamätáme, pretože sa tým naše životy určite aspoň sčasti zmenili.

Aj po toľkých rokoch si radi pozrieme všetky úsmevné príhody šiestich priateľov, ktorí
nedali jeden na druhého dopustiť a sú dodnes skvelými kamarátmi, čo dokazujú aj ich spoločné fotografie na sociálnych sieťach. Viete, ktorí herci sa od tej doby najviac zmenili? Aj keď obrovskou premenou v dôsledku pribúdajúcich rokov navyše si prešiel každý z nich, asi najevidentnejšie príznaky staroby je vidno na predstaviteľke Phoebe, herečke Lise Kudrow a na sympatickom Chandlerovi, ktorého stvárnil herec Matthew Perry. Ona však podstúpila, oproti svojim kolegyniam, menej plastických úprav a on sa zase potrápil so závislosťou na alkohole, ktorá ho poriadne zničila. Prelistujte si spoločne s nami ich fotografie! 

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Zdroj: archív

Jennifer Aniston sa zo všetkých herečiek z Priateľov zmenila doslova najmenej! Je vidieť, že sa o seba poriadne stará a nepotrebuje na to ani tonu plastických operácií. WOW!

#WANDASK