Celebrity

HOROSKOP na MAREC: Býkom sa nakopí veľa NEVYRIEŠENÝCH vecí!

×

Zistite, čo vás čaká v marci.

HOROSKOP exkluzívne pre mesačník EVA pripravila ZUMA.

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Kytica, Bocian, Myši. Vaše súkromie sa začiatkom mesiaca bude vyvíjať presne podľa predstáv, no tie ste si nakreslili nerealisticky. Neudeje sa nič zásadné, čo by zmenilo vaše plány, len skutočnosť nie je taká zidealizovaná ako vo vašej hlave. Pritom vzťah máte pekný a pevný, len by ste ho chceli prežívať ako hrdinka z romantického filmu. Táto vlastnosť vás ovplyvňuje aj v práci, kde sa snažíte zamiesť pod koberec každý problém a neinformujete kompetentných. Nebojte sa povedať pravdu, vzniknutá situácia sa aspoň začne riešiť. 

Ryby
Ryby
Zdroj: Shutterstock

 

Baran 21. 3. – 20. 4.

Ryby, Líška, Hviezdy. Vďaka zhovorčivosti bude pre vás tento mesiac mimoriadne pracovne úspešný. Možno to nepocítite finančne, ale vaša pozícia sa upevní v kolektíve aj v očiach vedenia. Dokonca by sa mohli zlepšiť vzťahy s kolegami, od ktorých ste si doteraz držali odstup. V láske sa pripravte na náročnejšie chvíle, budete musieť ustupovať partnerovi, inak hrozia dlhodobé konflikty. Napriek tomu, že sa prispôsobíte, nemali by ste prekračovať svoju osobnú hranicu únosnosti a ísť proti sebe. 

Barana
Barana
Zdroj: Shutterstock

Býk 21. 4. – 21. 5.

Hora, Ďatelina, Pán.  Problémy sú na to, aby sa prekonávali. V tomto duchu budete pristupovať počas marca najmä k pracovným záležitostiam. Nakopí sa veľa nevyriešených vecí a s niektorými nebudete vedieť pohnúť sama, preto sa neostýchajte požiadať o pomoc. Našťastie v osobnom živote nebudete musieť priložiť ruku k dielu a všetko sa bude vyvíjať samo. Partner si uvedomí svoje chyby a bez toho, aby ste na tom trvali, ich začne sám odstraňovať. 

Býk
Býk
Zdroj: Shutterstock

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Medveď, Vtáky, Park. Počas marca budete riešiť papierovanie v rámci kariéry. Možnože ste podpísali niečo, čo vám celkom nevyhovuje, a bude potrebné otvoriť novú dohodu. Alebo sa chystáte podpísať zmluvu s novým klientom a mali by ste si dať pozor na to, čo sa v nej uvádza. Vedenie môže mať tendenciu hodiť na vás problémy, ktoré ste nespôsobili, preto buďte ostražité. V osobnom živote dávajte viac najavo city, partner si to bude vyžadovať, nestačí mu fyzický kontakt. 

Blíženci
Blíženci
Zdroj: s