Patríte medzi seriálových nadšencov? Táto správa vás zaručene poteší! Chystá sa návrat slávneho seriálu Sex v meste. Tu je všetko, čo o ňom zatiaľ vieme.

Nemáte ako stráviť upršané večery? HBO Max pracuje na tom, aby sme sa mali na čo pozerať. Populárny ženský seriál Sex v meste sa opäť vráti na obrazovky. So spisovateľkou Carrie Bradshaw sa snáď nikdy nerozlúčime. Okrem pôvodného seriálu sme dostali aj dva filmy, ktoré prilákali ľudí do kín. 

Tentokrát nás čaká 10 dielny seriál, ktorý bude o živote našich hlavných postáv. Podtitul, pod ktorým bude táto novinka predstavená je Just like that (v slovenčine - presne tak).

Z pôvodného mužského obsadenia sa majú vrátiť všetci naši obľúbení herci. Ženská časť sa, avšak, troška zmenila. Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis sa vrátia späť do starých koľají, a dokonca majú mať aj istý režisérsky podiel. 

Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker a Kristin Davis
Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker a Kristin Davis
Zdroj: Getty Images

Kim Cattrall, herečka, ktorá si zahrala postavu Samanthy, sa v týchto polhodinových epizódach neobjaví. Hovorí sa, že Sarah a Kim nemali veľmi kamarátsky vzťah. Sarah Jessica Parker sa vyjadrila, že Samantha bude navždy ich súčasťou, ale nezapadá do príbehu, ktorý nás čaká.

Fanúšikovia sa boja o budúcnosť ich obľúbenej postavy, a najmä toho, že ju kvôli nezhodám v seriáli zabijú. Hlavný producent vystrašených fanúšikov uistil, že Samanthina smrť nie je v pláne. Výrobcovia si majú dať záležať aj na rôznorodosti hercov a diverzita je pre nich základom, tak môžeme očakávať množstvo nových postáv. Okrem týchto informácii sme sa dopočuli, že koronavírus bude mať taktiež svoju rolu.

Produkcia sa už začala, no presný dátum toho, kedy seriál uvidíme na obrazovkách ešte nevieme.  Tak, ako sme boli zvyknutí, vyzerá to na seriál plný módy a vzťahov. 9. júla boli herečky videné na natáčaní v New Yorku a ich fotky nájdete v gálerii.

FOTKY Z NATÁČANIA V GALÉRII