Empatia je dar, ktorý hviezdy rozdávajú niekomu plným priehrštím, inému len čo sa za necht zmestí. No a s tým súvisí aj fungovanie jednotlivých znamení v spoločenskom živote. Sú ľudia, ktorí s vami vedia súcitiť aj na pohľad a takí, pred ktorými si vylejete srdce a zbytočne.

Tešte sa z daru jeho nedokonalosti – zbožňujte jeho zraniteľnosť. Nevysmievajte sa mu, ak ho niečo dojme, rozplače či rozcitlivie. Ak mu prejavíte úctu a empatiu v okamihu jeho slabosti, jeho srdce sa otvorí a uvidíte ho v jeho absolútnej nahote. Tento okamih vás zblíži viac než akékoľvek slová.
Zdroj: Shutterstock

Empatia sa nedá naučiť, nedá sa ani vyčítať z múdrych kníh. Sú však znamenia, pri ktorých máte istotu, že vás pochopia. Aj keby vás celý svet nechápal. Vedia dokonale pochopiť druhého človeka a záujem u nich nikdy nie je hraný.

Sú presne tou partiou, ktorý nazývame bútľavou vŕbou. Sú skvelými priateľmi, partnermi aj životnými druhmi. Pretože akosi vždy vedia vycítiť, čo ten druhý potrebuje. No a to z času na čas každému dobre padne.

Ktoré to sú? Galéria prezradí...