Výber parfému je individuálna záležitosť a odvíja sa od vašich osobných preferencií či vkusu. Zimné vône bývajú spravidla ťažšie, zemitejšie a výrazne sladšie. S nástupom chladných dní automaticky siahame po silnejšom a hrejivejšom parfume. Možno ste svoj obľúbený parfum už našli a ak nie, máme pre vás tri voňavé tipy! Nechajte sa inšpirovať príbehmi pretavenými do dámskych parfémov, ktoré stoja za svetoznámymi značkami a máte ich na dosah v podobe jedinečných flakónov a ingrediencií.

Ikonický flakón a zmyselnosť

Vašu ženskú stránku, ktorú chcete ukázať svetu, nepodčiarkne nič lepšie ako zvodná vôňa Carolina Herrera Good Girl. Nedajte sa pomýliť, symbolizuje dualitu ženy, jej zvodnosť a sexepíl, ako aj eleganciu a módnosť. Pre modernú sebavedomú ženu, ktorá sa nebojí nosiť svoju zmyselnosť. V úvode vás očaria lahodné sladké mandle, ktoré otvárajú kompozíciu tejto vône. S nástupom sebavedomia nositeľky tohto parfumu sa postupne dostávajú do popredia kvetinové tóny jazmínu a vzácnej tuberózy. Nakoniec vaše zmysly zahalia hrejivé akordy fazule tonka a esencia kakaa. K zmyselnej a vyslovene ženskej vôni Good Girl neodmysliteľne patrí aj jedinečný flakón v tvare dámskej lodičky, ktorý spája všetky spomínané atribúty do dokonalého konceptu ženskej zvodnosti.

Avantgarda a nadčasovosť 

Prada Paradoxe, ikonická dámska vôňa, je primárnym vyjadrením ženskosti vo všetkých jej podobách. Klasická aj nadčasová, ale predovšetkým plná paradoxov, to je nová vôňa na oslavu rôznorodosti žien. Využíva paradoxy ikonických ingrediencií, aby odhalila nové vonné tóny a priniesla nový zážitok pre vaše zmysly. Doplniteľný flakón v tvare ikonického trojuholníka loga značky Prada symbolizuje aj trojicu vonného spektra, a to sviežosť, zmyselnosť a intenzitu. Citrusový úvod v podobe kalábrijského bergamotu a mandarínky dopĺňa istá hrejivosť vďaka bio jantáru molekuly Ambrofix. O intenzitu a príjemnú sladkú vôňu sa postará gurmánska vanilka z Madagaskaru a pižmo obsiahnuté v špeciálnej molekule Serenolide.

Spontánnosť a elegancia

Pre sebavedomú a spontánnu ženu, schopnú vychutnávať si okamžité spojenie so svetom. To je Lacoste Pour Femme. Nespútaná zábava, pobláznenie a iskra do života sú nefalšovanými atribútmi tejto parfumovanej vody. Nechajte sa očariť vôňou zmyselnosti a originálnej ľahkosti, a podeľte sa o vaše pocity s okolitým svetom. Hlavu parfumu otvárajú korenisté, mierne sladkasté tóny nového korenia, doplnené o jemný akord frézie. Následne sa rozvonia kvetinové srdce, ktoré vás uchváti esenciami hodvábneho jazmínu, heliotropu, ibišteka a ruže. V samotnom základe vonnej kompozície sa snúbi cédrové a santalové drevo s kadidlom a pižmom.

Všetky spomínané vône aj mnoho iných môžete nakúpiť s výraznou zľavou počas Black Friday 2022.