Odkedy je Celeste Buckingham na slovenskej speváckej scéne, obdivujeme nielen jej hlas, ale aj vzhľad. Je mladá, talentovaná a krásna, čo sa nebojí ukázať aj na sociálnych sieťach, kde pravidelne zverejňuje svoje aktuálne fotky…

Celeste Buckingham sa rozhodla, že konečne sa prestane trápiť pre svoje krivky.
Celeste Buckingham sa rozhodla, že konečne sa prestane trápiť pre svoje krivky.
Zdroj: Instagram C.B.

Vďaka tomu vidíme, ako sa z „káčatka“ zrodila skutočne krásna žena, ktorá sa nehanbí ukázať svoje plusy, no aj mínusy. Často dokonca hovorí o tom, že by sa ženy mali mať rady a podporuje ich k „bodypositive“ mysleniu, čo skutočne kvitujeme.

Na sociálnych sieťach sa často so svojimi fanúšikmi a fanúšičkami delí aj o svoje pocity. Naposledy v súvislosti s „body shamingom“ zverejnila svoje vskutku citlivé informácie o tom, že trpela depresiami, a ani ona to nemala jednoduché, nakoľko mala skutočne obrovský problém s tým, ako vyzerá.

„Keď som to už nedávala, tak som sa vyhýbala zrkadlám a vonkajšku aby som sa nemusela obliekať / riešiť čo na seba, aby som nemala potom pol hodinové depky kvôli tomu že rifle spred 3 rokov už nesedia. Viem, že to je blbosť. Viem, že mne a mojim blízkym je jedno, koľko vážim a ako vyzerám. Ale napriek tomu, že viem, že mám zdravotné problémy, ktoré obmedzujú môj metabolizmus a po prežití vážnej choroby spred 3 rokov, som stále na seba neskutočne, priam nespravodlivo prísna.“

„Tým chcem len odkázať toto: Vaša hodnota ako človeka nie je postavená na tom, ako vyzeráte a koľko meriate, či koľko kíl máte v konkrétnom životnom období. Majte sami seba radi. Nesúďte druhých podľa toho, ako vyzerajú, lebo vám môžem povedať z osobných skúseností, že nemáte šajnu, čo prežili, aby tu vôbec pred vami dnes stáli. A aby som prekonala v sebe túto blbosť, zavesujem fotku v domácom, nenalíčená, po celom dni upratovania, s mojou milovanou mačičkou, ktorá má toto celé na háku,“ priznala krásna speváčka Celeste Buckingham a my jej slová môžeme už len zvýrazniť.

Je skutočne veľmi dôležité, aby sme boli my ženy so sebou spokojné. Ak to tak bude, budeme oveľa šťastnejšie a vyrovnanejšie. Rovnako, ako aj Celeste, ktorá si teraz prešla peknou zmenou vzhľadu, a skutočne vyzerá výborne!

Presvedčte sa sami a otvorte si našu galériu, kde nájdete najnovšie snímky Celeste Buckingham…
Anketa
Pristane to podľa vás Celeste Buckingham?
  • 100%
  • 0%